Realizacje

Szafy na wymiar do sypialni. Szafy na wymiar, zabudowa na całą ścianę. Białe szafy na wymiar.

Szafy na wymiar do sypialni. Szafy na wymiar, zabudowa na całą ścianę. Białe szafy na wymiar.

Galeria zdjęć z realizacji zamówień na szafy na wymiar i meble.

Wszystkie poniższe zdjęcia są dokumentacją realizacji wykonanych przez zespół Sprawnego Meblowania. Zapraszamy do oglądania!

Zobacz nasze realizacje i znajdź inspiracje dla siebie! Meblujemy aż po dach!

Sypialnia

Drzwi przejściowe

Szafy na wymiar znajdują zastosowanie właściwie w każdym domu czy mieszkaniu. Szukając wykonawcy mebli na wymiar do Twojego mieszkania sprawdź najpierw dokładnie realizacje jakie dana firma ma w swoim portfolio. Wszystkie zdjęcia zamieszczone na tej stronie pochodzą z realizacji wykonanych przez naszą firmę. Jedynie w albumie przykładowe łączenia frontów niektóre ze zdjęć to komputerowe aranżacje. Nie każdy wariant drzwi do szafy na wymiar mieliśmy okazję jeszcze zamontować.

Drugą rzecz, którą należy sprawdzić przy wyborze wykonawcy mebli na wymiar to opinie. Te rzetelne i prawdzie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku, gdzie zadowoleni Klienci wyrazili swoje opinie. Jest to serwis społecznościowy, gdzie użytkownicy występują pod własnym imieniem i nazwiskiem, a więc zamieszczone tam opinie są rzetelne i prawdziwe.

Oglądając realizacje szaf na wymiar, czytajac opinie w internecie pamiętaj, aby zwrócić uwagę na jakość wykonania mebli. Czy płyta jest dokładnie dopasowana w widocznych miejscach, czy miejsca łączeń płyt są przemyślane, czy wszystkie śruby są zamaskowane? Dopytaj się o ekipę monterską, jakie ma doświadczenia w montowaniu mebli. Duży może więcej, ale nie znaczy że dobrze. W przypadku dużej firmy osoby, którym naprawdę zależy na jakości wykonania nie zawsze mają czas i możliwość aby wziąć odpowiedzialność na Twoje zlecenie. U nas zespół jest niewielki, dlatego każdy czuje się odpowiedzialny za realizację Twojego zlecenia.

Fotografie nie zawsze w pełni oddają estetykę i funkcjonalność wykonywanych przez nas mebli. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszej ekspozycji w Łodzi:

Zapraszamy do naszego salonu: Łódź, ul. Śnieżna 10 (wjazd od Brzezińskiej, dawne zakłady FENIKS)