Meble łazienkowe

Domowe spa, centrum relaksu czy minimalistyczny wystrój? Meble do każdej łazienki!

Łazienka jest wyjątkowym miejscem, w którym każdy powinien czuć się komfortowo. Nie ważne czy jest duża i przestronna, czy mała; nie ważne czy w mieszkaniu w bloku, w domu jednorodzinnym, czy może w hotelu ? istotne, że urządzona ze stylem, w dobrym guście i zgodnie z zasadą ergonomicznego zagospodarowania przestrzeni.

O meblowaniu łazienek wiemy wszystko i możemy zaproponować ciekawe rozwiązania, takie o których marzysz, ale też takie, o których Ci się nie śniło, a są naprawdę praktyczne. Zaproś nas do siebie, a zaprojektujemy Tobie niepowtarzalną łazienkę.

Sprawne Meblowanie to nie tylko producent mebli. O nie. U nas indywidualne podejście nie jest zwykłym sloganem, lecz podstawą prowadzenia biznesu. Każdemu klientowi przydzielany jest jego osobisty opiekun, który przeprowadza go przez cały proces: od złożenia zamówienia po montaż gotowych mebli.

Dlaczego warto zamówić meble łazienkowe właśnie u nas?

  • Całościowy plan ? nie tylko wykonujemy meble, ale także opracowujemy organizację przestrzeni w łazience.
  • Wiele możliwości ? wykonujemy każdy rodzaj mebli do łazienek: szafki, regały, półki pod lustra, szafki do zabudowy i pod umywalkę.
  • Nie tylko łazienki ? projektujemy i wykonujemy meble także do innych pomieszczeń, gdzie panuje wysoka wilgotność powietrza: do salonów spa, na sauny, do szatni basenowych, salonów wellness itp.
  • Bogactwo i jakość materiałów ? szeroki wybór wzorów i kolorów, możemy je łączyć ze sobą i tworzyć ciekawe, niepowtarzalne kompozycje. Wykorzystujemy materiały odporne i odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wilgoci.
  • Bezpieczeństwo ? stosujemy sprawdzone i atestowane rozwiązania, gwarantujące całkowite bezpieczeństwo użytkowania mebli. Bez ostrych kantów i bez zatrzaskujących się drzwiczek, którymi łatwo przytrzasnąć sobie palce.

Łazienka taka, o jakiej marzysz

Każdy projekt jest inny; każdy jest ciekawy i każdy jest swego rodzaju wyzwaniem. Chcesz zamówić szafkę do łazienki, otwieraną półkę z lustrem, regał na przybory kosmetyczne, a może chcesz nam zlecić przygotowanie projektu i umeblowanie całej łazienki?

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy szczegółową ofertę.