Meble do garderoby

Znasz to uczucie, gdy otwierasz meble do garderoby i nie masz się w co ubrać?

Oświetlenie LED w szafie

Oświetlenie LED w szafie

To nie dlatego, że nie masz wystarczającej liczby ubrań, lecz dlatego, że są one źle posegregowane. Zbyt mała szafa nie daje możliwości optymalnego poukładania ubrań i butów tak, jakbyś tego chciała. Co innego, gdyś miała meble do garderoby na wymiar, wykonane dokładnie według Twoich potrzeb. Mogłabyś wtedy układać ubrania kolorami lub wielkościami; zgodnie z ich zastosowaniem, według własnego widzimisię lub według innego, tylko sobie znanego klucza. A do tego: buty, o tak… i biżuteria, i kosmetyki, i wszystkie inne drobiazgi.

 

Garderoby na zamówienie od producenta Sprawne Meblowanie charakteryzują się wysoką jakością wykonania i indywidualnym wzornictwem. W procesie produkcji wykorzystujemy materiały takie jak: płyty laminowane, szkło lakierowane lub dekoracyjne, lustra, fototapety, panele dekoracyjne MDF i inne ? chętnie łączymy różne materiały oraz kolory i wzory, tworząc z nich niepowtarzalne kompozycje.

 

Jakie meble możesz u nas zamówić?

  • Małe komody garderoby ? niewielkie, ale pojemne. Nie zajmują wiele miejsca, za to są tak zorganizowane, by mogły pomieścić jak najwięcej ubrań np. bielizn i koszulek.
  • Garderoby na wymiar ? dokładnie takie, jakie chcesz. Taką szafkę możesz wkomponować w układ ścian w mieszkaniu, dzięki czemu przy tej samej pojemności, zajmie mniej miejsca niż garderoba wolnostojąca.
  • Garderoby pod skosem ? zabudowa pomieszczeń o skośnych ścianach to prawdziwe wyzwanie. Taki układ uniemożliwia zastosowania standardowych mebli. Wykonujemy garderoby na wymiar i na zamówienie do pomieszczeń pod skosem np. na poddasze.
  • Garderoby do przedpokoju ? jeżeli nie chcesz szafy wnękowej w przedpokoju, a zamiast tego wolisz tam ustawić małą garderobę na kurtki, płaszcze i buty, również mamy tutaj kilka rozwiązań do zaproponowania.

 

Garderoby od Sprawne Meblowanie ? najważniejsze zalety:

Szuflada na biżuterię

Szuflada na biżuterię

  • Produkty wykonywane na zamówienie według indywidualnych wymagań klientów.;
  • Możliwość dowolnego rozplanowania przestrzeni, półek, szafek i schowków;
  • Możliwość zastosowania dowolnego wzornictwa;
  • Dużo miejsca na ubrania oraz specjalnie wydzielona przestrzeń na organizację butów;
  • Specjalne szafki na biżuterię wyłożone wypełnieniem z pianki;
  • Miejsce na przygotowanie odzieży na następny dzień ? wieszak, na którym można powiesić wybrane ubrania, zastępujący aż 3 zwykłe wieszaki.

 

Garderoby na zamówienie to rozwiązanie wszystkich problemów z organizacją przestrzeni i brakiem miejsca na odzież i obuwie. Meble są tak zaprojektowane, by umożliwiały ergonomiczne wykorzystanie nawet niewielkiej i nietypowej powierzchni np. w przedpokoju, sypialni lub na poddaszu.

 

Sprawne meblowanie to nie jest zwykły sklep z meblami, takimi jak wszystkie. Nasza oferta jest tak wyjątkowa, ponieważ projektujemy meble i wykonujemy je w naszej pracowni. Mamy pełną kontrolę nad powstawaniem każdego elementu mebla. Chcesz dowiedzieć się więcej, zapytać o szczegóły lub złożyć zamówienie?

 

Już dziś skontaktuj się z nami i zaprojektuj Swoją nową garderobę!

Sypialnia marze?, zabudowa w sypialni
Oświetlenie LED w szafie