O Nas

O NAS

Zespół, który pracuje dla Państwa pod szyldem SPRAWNE MEBLOWANIE, zajmuje się meblami na wymiar od 25 lat. Pracowaliśmy z największymi markami na rynku.

Sprawne meblowanie powstało w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby Klientów. Tak jak Ty, my również jesteśmy Klientami i tak jak Ty wiemy, że chcesz aby to Twoje zamówienie było najważniejszym w danym momencie. W SPRAWNYM MEBLOWANIU każdy Klient jest najważniejszy. Każdy z Klientów otrzymuje swojego menadżera projektów, który prowadzi Twoje zamówienie od pierwszego telefonu, aż do zakończenia montażu oraz przez okres użytkowania. To tutaj najpierw wysłuchamy Twoich potrzeb, potem poznamy Twoje preferencje dotyczące stylu, kolorów, organizacji przestrzeni. Następnie zaprojektujemy meble z myślą o Twojej wygodzie i komforcie użytkowania.

Zespół, SPRAWNEGO MEBLOWANIA, to ludzie, którzy pracują z pasją, wspólnie od wielu lat. Tworzenie mebli jest dla nas czymś więcej niż pracą. Każdego dnia szukamy inspiracji dla nowych projektów oraz niebanalnych rozwiązań, które ułatwiają korzystanie z mebli. Nieustannie zadajemy sobie pytanie jakie nowe akcesoria możemy zastosować w Twoich meblach aby ułatwić Ci codzienne życie.

Naszą misją jest Twoje Wygodne Mieszkanie!