Meble dziecięce

Pokój dziecięcy jak z bajki ? dla małego kosmonauty, dla księżniczki, dla pirata lub piratki

Meble do pokoju dziecięcego, to nie byle co. Muszą być nie tylko funkcjonalne, ale też ładne, bezpieczne, a najlepiej, gdyby jeszcze rosły wraz z dzieckiem. Ale jak to ? meble, które rosną? Jak najbardziej! Komplet mebli dziecięcych wykonanych na zamówienie posłuży maluchowi od kołyski, aż po ukończenie szkoły, a to wszystko dzięki zastosowaniu rozwiązań, pozwalających na dopasowanie mebli do aktualnych potrzeb dziecka. Szafę maluch można ozdobić bajkową fototapetą, a gdy dziecko zacznie chodzić do szkoły, można zmienić ją na magnetyczną tablicę do nauki literek i cyferek.

 

Jakie meble do pokoju dziecięcego wykonujemy?

Odpowiedź jest prosta: niemal wszystkie. Szafy, szafki, garderoby, łóżka zwykłe i piętrowe, regały, biblioteczki, zabudowy i szafy wnękowe ? odkryj moc wielu możliwości.

 

Meble do pokoju dziecięcego, wykonywane na wymiar mogą być złożone z modułów, czyli elementów, które można dodawać lub usuwać. Bardzo dużą wagę przykładamy do bezpieczeństwa naszych produktów. To cecha, która stoi na pierwszym miejscu. Szafy i pozostałe meble do pokoju dziecięcego nie mają ostrych kantów, o które można się uderzyć, a drzwi i ruchome elementy zabezpieczone są przed przypadkowym przytrzaśnięciem. Drzwi przesuwne nie wyskoczą z torów i nie przewrócą się na dziecko, szafa ? czy to opróżniona, czy też wypełniona ? jest stabilna i nie ma możliwości, aby się przewróciła. Sprawdzone i atestowane systemy gwarantują spokojny sen rodziców.

 

Meble na wymiar i z indywidualnym wzornictwem

Wykonujemy atrakcyjne i funkcjonalne meble na wymiar, dopasowane do aktualnych potrzeb rodziców i możliwości lokalu. Możemy zaprojektować meble tak, aby pomieściły wszystkie zabawki. Nawet duży miś będzie miał tam swoje miejsce. Możemy też zaprojektować meble dla nastolatków z miejscem na: kolekcję gier komputerowych, trofea sportowe, pamiątki itp.

 

Wykonujemy fronty zdobione:

  • fototapetami z bajkowymi wzorami,
  • tablicami kredowymi,
  • tablicami suchościeralnymi do mazaków,
  • fronty szafy, które są kolorowankami,
  • połączenia różnych elementów np. frontu z tablicą i fototapety.

 

Meble do pokoju dziecięcego od firmy Sprawne Meblowanie są:

  • wykonane z trwałych, wysokiej jakości materiałów (płyta laminowana, panele dekoracyjne MDF, drewno, maty bambusowe i rattanowe, bądź inne materiały, dostępne na zamówienie).
  • atrakcyjne wizualnie ? ozdobione tak, jak chcesz i jak spodobają się twojemu dziecku.
  • bezpieczne ? stosujemy sprawdzone, atestowane rozwiązania.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nawet najlepszy opis nie odda tego, co możesz zobaczyć na własne oczy. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych realizacji aranżacji do pokoju dziecięcego i młodzieżowego. A jeżeli chcesz poznać naszą propozycję przygotowaną wyłącznie dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Porozmawiamy chwilę i przygotujemy projekt niepowtarzalnych mebli, które Cię zachwycą.