Meble do przedpokoju

Mniej znaczy więcej

Meble do przedpokoju, które oszczędzają miejsce, ale nie ograniczają możliwości

 

Szafa przesuwna do przedpokoju. Szafa przesuwna z siedziskiem. Meble do przedpokoju. Łódź Warszawa

Szafa przesuwna z siedziskiem do przedpokoju.

Przedpokój zazwyczaj jest niewielkim pomieszczeniem, w którym nie ma miejsca na ogromną garderobę, szafkę na buty i kącik-przymierzalnię z siedziskiem. W idealnym świecie można byłoby pozwolić sobie na dowolne zagospodarowanie przestrzeni, ale nie żyjemy w idealnym świecie. W typowych przedpokojach trzeba wykazać się sprytem aranżacyjnym.

Przemyślana konstrukcja mebli do przedpokoju projektu Sprawne Meblowanie sprawia, że nawet w niewielkich pomieszczeniach znajduje się sporo przestrzeni użytkowej. Najbardziej chwalone przez użytkowników są szafy przesuwne na wymiar z siedziskiem. Siedziska mogą być dowolnej wielkości, szerokości i wykonane według życzenia zamawiającego.

 

Meble do przedpokoju możliwe rozwiązania:

Szafa do przedpokoju z wieszakami. Meble do przedpokoju. Szafa przesuwna do przedpokoju.

Szafa do przedpokoju z wieszakami

 • Szafy przesuwne na wymiar ? najlepiej wykorzystują przestrzeń. Nie sprzedajemy gotowych produktów, lecz tworzymy je w miarę potrzeb. Masz pewność, że Twoja szafa, będzie naprawdę Twoja.
 • Indywidualne rozwiązania ? masz w mieszkaniu przedpokój o nietypowej zabudowie albo chcesz zastosować jakieś ciekawe rozwiązania? Nie ma problemu, chętnie to dla Ciebie zrobimy. Produkujemy meble z całkowicie innowacyjnymi i bezpiecznymi systemami.
 • Szafa przesuwna z siedziskiem do przedpokoju ? szafa w przedpokoju jest miejscem, w którym trzyma sięwyjściowe kurtki, buty i inną garderobę wierzchnią. Szafy z siedziskiem do przedpokoju to wygoda połączona z funkcjonalnością.
 • Szafy przesuwne z wmontowanym lustrem ? lustro jest niezbędnym elementem funkcjonalnej garderoby. Ponadto takie lustro optycznie powiększa pomieszczenie, które zazwyczaj jest niewielkie.
 • Szafy przesuwne z wieszakami i półką na buty ? szafki do przedpokoju powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Wnęki wyposażone są w uchwyty, wieszaki na ubrania, szafki i półki na buty wykonujemy w każdym rozmiarze.

 

Zalety przesuwnych szaf z siedziskiem do przedpokoju od firmy Sprawne Meblowanie

Szafa w przedpokoju z siedziskiem

Szafa w przedpokoju z siedziskiem

 • Wysokiej jakości materiały dobierane do wystroju pomieszczenia i preferencji zamawiającego.
 • Możliwość personalizacji mebli, dobrania dowolnej kolorystyki, kształtów i rozmiarów.
 • Rozwiązania, dające gwarancję bezpiecznego użytkowania mebli również przez najmłodszych. Drzwi są zabezpieczone przed wypadnięciem z szyn i przytrzaśnięciem palców, a lustra przed przypadkowym zbiciem.
 • Duża pojemność szaf z siedziskiem do przedpokoju przy jednoczesnym minimalizowaniu zajmowanego miejsca.
 • Dużo przestrzeni na odzież i obuwie.
 • Wygodne systemy segregowania rzeczy.

 

Szafa na przedpokój ? taka jak chcesz!

Szafy na wymiar do zabudowy lub wolnostojące to rozwiązania idealne zarówno do wąskich przejść w mieszkaniach blokowych, jak i do większych pomieszczeń w domach jednorodzinnych. Dzięki przemyślanemu układowi półek, szafek i wieszaków, a także możliwości dodania siedzisk, puf czy specjalnych skrytek, taka szafa jest bardziej pojemna niż się wydaje.

 

Zaproś nas do współpracy, a przedstawimy Ci propozycje dopasowane do Twojego mieszkania.

Już dziś wypełnij formularz i umów się na bezpłatną wycenę Twoich nowych mebli do przedpokoju!

Przykładowe szafy do przedpokoju. Wszystkie zdjęcia to nasze realizacje.

Skontaktuj się z nami:

Zgierz, ul. Boruty 20

tel. 669 884 299

biuro@sprawnemeblowanie.pl